3 відгуків

ТОВ "Інформаційно-технологічна компанія "Хатіса"

+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

ДОМОФОННІ СИСТЕМИ, частина 3

ДОМОФОННІ СИСТЕМИ, частина 3
Внутрішній блок (блок абонента).
Встановлюється всередині квартири і має вигляд звичайної трубки. Для того, щоб відкрити двері або зв'язатися з гостем, потрібно зняти трубку і натиснути на кнопку на панелі.
Основний блок живлення.
Блок живлення розміщується в спеціальній монтажній шафі, окремо, зазвичай в холі або на першому поверсі в будинку, напруга домофонної системи може становити 12,14 або 28 В.
Комунікаційні лінії.
Блоки комунікації встановлюються в цифрових системах, мають різні типи розгалужувачів: від 4 до 100 квартир на один блок.
Доводчик і двері.
Основні вимоги до дверей - двослойність, максимальна товщина - 2-3 мм. Якщо при установці домофону використовується електромеханічний замок, то він повинен встановлюватися в центрі дверей. Ручка дверей повинна бути круглою, щоб її відкриття було максимально комфортним. Що ж стосується доводчика, то він може бути відсутнім (його функції частково виконує сама система домофону, коли при відкритті дверей з'являється звук), бути гідравлічним або повітряним.
Всі перераховані вище складові домофонної системи повинні забезпечувати виконання ряду функцій:
- простоту роботи;
- світлову індикацію роботи;
- можливість виклику абонента;
- акустичний контроль набору абонента, скидання виклику, відкривання дверей (тобто звуковий супровід);
- постійна працездатність навіть при відсутності електроживлення;
- обов'язкове відмикання дверей особистим ключем;
- надійне замикання дверей;
- простота перепрограмування і програмування;
- можливість розширення кількості кодів.
Найбільш поширеним видом ключа серед сучасних домофонів є "Touch Memory". Це так звані «таблетки», які відкривають двері за допомогою одного дотику до спеціального відсіку на вхідних дверях. "Touch Memory" неможливо підробити, це найчастіше 48мі бітний ідентифікаційний номер, наприклад, для кожного під'їзду - свій код на активізацію домофону і відкриття дверей, а це кілька більйонів різних комбінацій!