3 відгуків

ТОВ "Інформаційно-технологічна компанія "Хатіса"

+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

ДОМОФОННІ СИСТЕМИ, частина 2

ДОМОФОННІ СИСТЕМИ, частина 2
Провести установку домофону з відеоспостереженням можна двома способами: викликати спеціально навчених майстрів або ж зробити це своїми силами. Якщо вдатися до першого способу установки, то наша компанія зробить роботу «під ключ». Монтажники мають весь необхідний інструмент, досвід і знання, отримані на практиці. Вивчать оптимальні методи розташування, згідно з технічними можливостями вашого житла і Вашим побажанням, проведуть монтажні роботи, зазнають правильність підключення на предмет роботи аудіо і відеозв'язку.
Для установки і налаштування системи відеодомофону настійно рекомендується скористатися послугами фахівців.
Величезним плюсом підключення відеодомофону фахівцями стануть гарантійні зобов'язання на придбане Вами обладнання, а також з приводу подальшого обслуговування, включаючи і сам монтаж. Це дає впевненість, що при найменшому збої можна буде вдатися до допомоги навчених майстрів не замислюючись про проблеми. Варто також врахувати, що ціна установки відеодомофону в квартиру практично дорівнює вартості самого приладу. Домовляючись про послугу потрібно обов'язково домовитися про те, що входить в список робіт. Додатковими витратами можуть стати такі роботи, як прокладання кабелю, свердління отворів, штроблення, кріплення системи і багато іншого. Якщо все ж Ви все таки вирішили заощадити і виконати все самостійно, то, по-перше, потрібно досконально вивчити інструкцію по експлуатації приладу, а, по-друге, визначитися з місцем установки і варіантами прокладки ліній. Підібравши необхідний інструмент можна сміливо приступати до роботи. Для початку Ви повинні прокласти лінію від місця передбачуваної уставновки панелі в Вашу квартиру до місця, де Ви плануєте змонтувати сам відеореєстратор. Ця робота як раз і забере у вас 80 відсотків всього часу монтажу системи. Прокладка кабелів здійснюється шляхом закладання їх в спеціальні пластикові канали або ж в спеціально проштроблені в стінах канали. Цей варіант найбільш трудомісткий, але якщо правильно і акуратно закрити пошкоджену поверхню стін штукатуркою, ніяких зовнішніх ознак робіт ніхто не помітить. Використання кабель-каналів набагато скорочує витрачений час, але може злегка зіпсувати інтер'єр. Далі Вам залишиться прикріпивши панель і монітор на місце установки, налаштувати їх точно по інструкції. Домофон закріплюється на дюбелі, в які вкручуються саморізи. Рекомендується прикріплювати кронштейни на висоті 150-160 см. На такій висоті найзручніше їх використання для людини середнього зросту. Важливо! Не можна прокладати домофонний кабель поблизу силового, інакше сигнал буде переданий з втратами або зовсім втрачено.
Як підключити відеореєстратор до під'їзній домофону.
Актуальне питання, що виникає при покупці відеодомофона для квартири - це як узгодити його з вже встановленим раніше під'їзним відеодомофоном. Для початку необхідно точно дізнатися модель вже діючої системи колективного домофону на під'їзних дверях. Далі є два шляхи вирішення завдання - підібрати модель, відповідну заданим параметрам або окремо придбати спеціальний адаптер.
Адаптер допоможе зробити підключення відеодомофону до під'їзного домофону без особливих зусиль. Потрібно приєднати до нього дроти, які входять в квартиру, і дроти нового пристрою. На нього ж робиться висновок камери і панелі виклику. Таким чином, блок сполучення домофону з під'їзним домофоном забезпечує виконання всіх необхідних функцій пристрою. Модуль сполучення має регулятор чутності мікрофона. Це дозволить налаштувати хороший звук. Він невеликих розмірів і легко монтується за корпусом відеодомофону. Також може бути встановлений в розподільному щитку на поверсі. При поломці даного приладу він легко замінюється на новий, не завдаючи ані найменшої шкоди відеодомофону. Як показує практика кращим варіантом буде виклик майстра саме з компанії, яка обслуговує ваш колективний відеодомофон, тому що можливі виникнення непереборних сил перешкоджає коректній роботі Вашого і колективного відео або аудіодомофну. Так що, якщо хочете заощадити час і нерви, то рекомендується вчинити саме так і довіритися фахівцям.