3 відгуків

ТОВ "Інформаційно-технологічна компанія "Хатіса"

+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

ДОМОФОННІ СИСТЕМИ, частина 1

ДОМОФОННІ СИСТЕМИ, частина 1
Сьогодні існує маса варіантів систем, які відрізняються один від одного, головним чином, варіантами отримання допомоги певного числа абонентів. Що стосується технічних особливостей, то пристрої діляться на ті, які підтримують лише звук, і прилади з підтримкою відео.
В даний час найбільшою популярністю користуються саме відеодомофони. Він являє собою пристрій контролю з підтримкою візуальних даних. З його допомогою можна спостерігати за відвідувачами об'єкта. Крім цього, в наявності є функція дистанційного відкриття замку.
Вибираємо відеодомофон для індивідуального використання.
Якщо прийнято рішення про те, що, відкриваючи двері, господар хоче не тільки чути, але й бачити того, хто входить, то відеодомофон буде єдино правильним варіантом. Вибір оптимального пристрою залежить від багатьох факторів.
Обов'язково потрібно подумати про такі речі: якого розміру потрібен екран, щоб побачити прийшов до вас гість, чи потрібно зберігати певні кадри зроблені як під час вашої відсутності, так і коли ви перебуваєте в будинку і до вас хтось прийшов, чи необхідний відеозапис, чи знадобляться додаткові камери, щоб бачити більше площі або, наприклад, того, хто сховався за рогом на сходовій клітці вашого поверху. Відповідь на ці питання допоможе зорієнтуватися у виборі необхідної моделі, яка послужить вам потім довгі роки з користю.
Домофони для квартири: основні характеристики і можливості.
Вибір розміру екрану відеодомофону визначає лише те, як крупно або дрібно ви побачите гостя, який до вас прийшов, і те, до якої цінової ніші ваш вибір буде ставитися, тому розмір екрану впливає на вартість відеодомофону. Зображення з камери виводиться на монітор. Тому варто добре вивчити його марку і можливості. Найчастіше використовуються монітори з діагоналлю від 3,5 до 10 дюймів. Найбільш затребувані мають середню величину - 7 дюймів. Якщо у споживача виникає бажання приймати відеосигнал не з однієї камери, а декількох, то доцільно вибрати екран побільше. Це дасть можливість більш чітко розглянути картинку. Встановлюються додаткові відеокамери біля ліфта, на сходовому майданчику, парковці. Це дозволяє встановити життєво необхідний контроль над тим, що відбувається навколо вашого житла, але потрібно пам'ятати, що є граничні можливості для монітора. Він приймає сигнал від 2-4 камер. Якщо ви вирішили повністю обвішати ваш будинок камерами і не упускати жодного квадратного метра площі, то тут вже вам прийде на допомогу більш серйозна система відеоспостереження на базі відеореєстратора. Бувають 4-х, 8-ми, 16-ти і 32-х канальні відеореєстратори.
Панель виклику відеодомофону встановлюють таким чином, щоб був забезпечений максимально широкий огляд того, що відбувається перед дверима вашого офісу або квартири.
За способом аудіоспілкування можна виділити кілька шляхів: з трубкою або зі спікером, так званої гучним зв'язком. Зараз поширені моделі без трубки, так як вони більш практичні і компактні. Деякі види оснащені додатковою бездротовою трубкою. Такий пристрій підходить для квартир великої площі.
Додаткові функції: використання мікро SD і датчиків руху.
Для зручності фіксації того, що відбувається в домофонах, передбачений запис на сучасні карти пам'яті. Вони можуть зняти і зберігати від 128 кадрів. Фотознімок робиться непомітно, так що про нього і не здогадується гість, який до вас прийшов.
Камера відеоспостереження домофону може перебувати окремо від переговорного пристрою.
Для людей, які часто відсутні в будинку, корисною функцією буде відеозйомка з можливістю запису окремих моментів. При використанні моделей топового рівня ці ролики передаються на поштову скриньку або телефон господаря. Щоб використовувати по максимуму можливості відеокамер, системи відеоспостереження оснащують датчиками руху. Такі прилади здатні починати запис за умови виникнення руху в межах відеокамери.